69035  м. Запоріжжя, вул. Рекордна 26, офіс 307

Запорізьке обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

(0612) 32-25-91, (0612) 24-07-32, тел./факс (0612) 12-78-76

network.zp@gmail.com, http://www.zpnetwork.org.ua/

 

№ 0805

від 29 квітня 2015 р.

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсних торгів

(далі – „Оголошення”)

 

Запорізьке обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на гаряче харчування та буфетне обслуговування групових заходів.

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення гарячого харчування та буфетного обслуговування учасників стратегічного планування в рамках гранту № ­­­­­­­­­­­­­ 034-U-ZZ-ZZ021-VR2-01-s07 від 21 квітня 2015 року.

 

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

Назва Кількість Додаткова інформація (термін придатності/номер лоту/додаткові характеристики/інше)
1 Гаряче харчування 100 5 днів на 20 осіб
2 Буфетне обслуговування (кава-пауза) 10 5 днів по 2 рази

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

У період з 06 травня 2015 року по 10 травня 2015 року.

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
До складу гарячого харчування обов’язково повинні входити наступні складові з такою вагою: перша страва, гарнір, м’ясна страва, салат, чай або сік, десерт, хліб (два шматочка). Тендерна пропозиція
До складу буфетного обслуговування (кава-паузи) обов’язково повинні входити наступні складові з такою вагою: вода мінеральна 1,5 літра, чай в пакетиках 25 шт. чорний чи зелений, кава розчинна 250 грам, цукор-рафінад 1 упаковка, мішалки для чая чи кави, печиво, цукерки шоколадні, тістечка, сік 1 літр, бутерброди з сиром та ковбасою. Тендерна пропозиція

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП/ виписка з ЄДР
Право на здійснення відповідної діяльності Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість та ліцензія (у разі наявності), свідоцтво про сплату єдиного податку для ФОП, довідка з податкового органу про систему оподаткування для ФОП на загальній системі оподаткування

Обов’язковою умовою для учасників конкурсу є доставка гарячого харчування та буфетного обслуговування (кава-паузи) за адресою: 69600, м. Запорожжя, вул. Чубанова, 2а, готель «Джаз». Доставка повинна бути вказана у вартості пропозициії.

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
 3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками

Дорошенко Ірина Володимирівна, заступник голови правління

Яценко Марія Олександрівна, головний бухгалтер

Запоріжжя, 69035, вул. Рекордна, 26, офіс 307, network.zp@gmail.com

Тел./ фак (061) 212-78-76, (0612) 24-07-32

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.
 1. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи із зазначенням дати на яку дійсні цінові пропозиції. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 1. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 1. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 1. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.
 1. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
 1. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
 1. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.
 1. Тендерна пропозиція має містити перелік продуктів харчування та їх доставка із розрахунку на одну особу (один день тренінгу на двадцять осіб).

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Україна, 69035, місто Запоріжжя, вул. Рекордна, буд. 26, офіс 307

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

«05» травня 2015 року, до 14 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 (п’яти) днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою. Переможець тендеру має надати до Організації оригінальний примірник витягу з ЄДР станом не раніше 01.01.2012 р.