Відбулось інформаційне заняття для соціальних працівників Запорізької області та міста Запоріжжя

Новости

Підвищення якості надання соціальних послуг та постійне вдосконалення професійних навичок соціальних працівників залишається одним з ключових напрямків діяльності БО Мережа Запоріжжя. Тому під кінець літнього сезону, 21 серпня 2018 року, для соціальних працівників Запорізької області та міста Запоріжжя, що працюють з людьми, які живуть з ВІЛ, було проведено інформаційне заняття «Етапи проведення сесій в інтервенціях: «Здоров`я партнера», «Школа пацієнта», «Кроки до здоров`я». Кризове консультування».

Фасилітатором зустрічі виступила начальник відділу по роботі з людьми, які живуть з ВІЛ, Ганна Білич. Учасники інформаційного заняття Олександра Мамедова та Євген Денисенко підготували доповіді на теми: «Консультування і тестування на ВІЛ» та «Когнітивно-поведінкові втручання в роботі з клієнтами ПК 26М». Для розкриття теми тестування було запрошено провідного фахівця КУ «Центр СНІД» ЗОР, мікробіолога лабораторії діагностування ВІЛ інфекції та опортуністичних захворювань Ганни Балінської. Було розглянуто ключові аспекти проведення первинної діагностики наявності ВІЛ інфекції. Учасники отримали необхідні знання щодо діючої нормативної та законодавчої бази в Україні. Розглянуто існуючи схеми тестування швидкими тестами з метою виявлення антитіл до ВІЛ. Кожен з присутніх зміг власноруч опрацювати навички проведення тестування різними тест системами та тонкощі забору крові у клієнта.

Психолог Ніна Котляр, розглянула питання особистих кордонів соціального працівника під час консультування ЛЖВ та доповіла по тонкощі кризового консультування.

Тренінг відбувся за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» .

sdr
dav
dav
dav

Добавить комментарий