Відбувся робочий візит до Оріхівської виправної колонії ДПтС України в Запорізькій області (№88)

Новости

16 серпня 2018 року, заступник голови правління БО «Мережа Запоріжжя» Ірина Дорошенко та начальник відділу програм у системі виконання покарань та пробації Євгенія Колесніченко відвідали з робочим візитом Оріхівську виправну колонію ДПтС України в Запорізькій області (№88). Під час зустрічі з начальником медчастини Ростиславом Юрійовичем Заяц було розглянуто питання наявності необхідних ресурсів та надання комплексного пакету послуг з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ, ЗПТ та ВГС для осіб, які знаходяться в Оріхівській виправній колонії ДПтС України в Запорізькій області (№88).

Зустріч відбулась в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/ «Serving Life») міжнародної організації PATH за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

П’ятирічний проект «Заради життя»/ «Serving Life» офіційно стартував 14 червня 2018 року у Києві на Національній Конференції Партнерів, Проект буде реалізовуватися у 12-ти регіонах країни. БО «Мережа Запоріжжя» стала частиною цього проекту в Запорізькій області.

Добавить комментарий