Відбулось засідання робочої групи з питань охорони здоров’я в пенітенціарній системі Запорізької області

Новости

10 серпня 2018 року, відбулось засідання робочої групи з питань охорони здоров’я в пенітенціарній системі Запорізької області при Координаційній раді з питань протидії соціальним хворобам при Запорізькій обласній державній адміністрації.

Засідання відбулось за участі керівництва БО Мережа Запоріжжя Голови правління Ігоря Литвина та Заступника голови правління Ірини Дорошенко. Розглянуто організаційно-методичні питання, механізми впровадження системи моніторингу та оцінки, а також створення умов для сталості комплексного пакету послуг.

Результатом зустрічі стало затвердження плану впровадження комплексного пакету послуг з ВІЛД, ТБ, ХР ТБ, ЗПТ та ВГС для осіб, які знаходяться в слідчих ізоляторах, установах виконання покарань та на обліку уповноважених органів з питань пробації на рівні Запорізької області в період з липня 2018 року по вересень 2019 року.

Захід відбувся в рамках п’ятирічного проекту «Заради життя» («Serving Life»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується організацією РАТН в партнерстві з ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» та ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері».

Проект має на меті зменшити темпи поширення ВІЛ, туберкульозу (ТБ) та вірусного гепатиту C (ВГС) шляхом виявлення, догляду та лікування людей, що живуть з ВІЛ, ТБ, хіміорезистентним ТБ (ХР ТБ) та ВГС, які знаходяться у слідчих ізоляторах, місцях позбавлення волі та в органах пробації в 12 регіонах України.

sdr
sdr
dav
sdr
dav

Добавить комментарий