Проведено круглий стіл за участі представників Департаменту соціального захисту населення ЗОДА

Новости

Вчора, 08 серпня, було проведено круглий стіл за участі представників Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації, керівників та спеціалістів управлінь соціального захисту населення та територіальних центрів соціального обслуговування на території Запорізької області з метою налагодження плідної співпраці в рамках надання соціальної послуги «Соціальна інтеграція та реінтеграція для громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі».

Під час заходу Голова правління Ігор Литвин та заступник голови правління Ірина Дорошенко ознайомили учасників зустрічі з діяльністю БО «Мережа Запоріжжя». Начальник відділу профілактичних програм, Леся Ковбаса, проінформувала присутніх про початок реалізації діяльності з надання соціальної послуги «Соціальна інтеграція та реінтеграція для громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі».

Представники Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Ірина Носик та Галина Шевченко поінформували про заходи, які здійснюються в області щодо соціального захисту громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

В рамках надання соціальної послуги до кінця 2018 року на території м. Запоріжжя, м. Мелітополь, м. Бердянськ, Вільнянський, Гуляйпільський та Михайлівський райони Запорізької області передбачено: розвиток, формування та підтримка соціальних навичок; допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу їх складної життєвої ситуації; залучення отримувача послуги до вирішення власної складної життєвої ситуації; надання інформації стосовно соціального захисту населення; сприяння в отриманні безоплатної правової допомоги; в оформленні документів; у працевлаштуванні тощо; корекція психологічного стану та поведінки в повсякденному житті; надання психологічної підтримки; допомога у зміцненні (відновленні) родинних та суспільно корисних зв’язків тощо.

В атмосфері конструктивного діалогу учасники круглого столу обговорили актуальні питання щодо порядку взаємодії БО «Мережа Запоріжжя» із центрами та службами обліку бездомних осіб з метою формування та підтримки соціальних навичок, для виходу із складної життєвої ситуації вказаної категорії громадян. Визначено шляхи вирішення основних проблем.

dav
dav
dav
dav
sdr
dav
dav

Добавить комментарий