Відбувся тренінг для соціальних працівників щодо підвищення якості надання послуг

Новости

26 червня 2018 року в офісі БО «Мережа Запоріжжя» відбувся тренінг «Аналіз роботи за інтервенціями. Визначення ефективних підходів у втручанні». Цим тренінгом була розпочата низка заходів щодо підвищення якості надання послуг в рамках поведінкової інтервенцій «Здоров’я партнера», «Школа пацієнта» та «Кроки до здоров’я» для соціальних працівників Запорізької області та міста Запоріжжя, які працюють в рамках проекту Глобального Фонду «Зменшення тягаря туберкульозу і ВІЛ-інфекції завдяки створенню загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції та створення стійких і життєздатних систем охорони здоров’я».
Під час заходу, учасники разом з Сергієм Старостенко, начальником відділу моніторингу та оцінки та Максимом Поповим, фахівцем з моніторингу та оцінки, розглянули актуальні питання підвищення правильності та повноти заповнення проектної документації. Отримали базові знання щодо забезпечення захисту персональних даних клієнтів проекту.
Ольга Філінович, старший бухгалтер БО «Мережа Запоріжжя» провела з соціальними працівниками навчальну сесію щодо особливостей звітування відділу бухгалтерського обліку з обороту ТМЦ.
Ганна Білич, начальник відділу по роботі з людьми, які живуть з ВІЛ разом з учасниками заходу проаналізувала поточний стан виконання ключових індикаторів проекту та обговорила актуальні стратегії щодо виконання бюджетних показників.
Всі учасники тренінгу були активно задіяні в процесі обговорення та вирішення поточних питань діяльності. Кожний отримав практичні та теоретичні знання, а також необхідні методичні матеріали.
Тренінг відбувся за підтримки Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

Добавить комментарий