Зустріч робочої групи проекту «Заради життя» в місті Запоріжжя

Новости

20 червня 2018 року в місті Запоріжжя відбулася зустріч робочої групи з питань охорони здоров’я в пенітенціарній системі з метою сприяння впровадження сервісного пакету на обласному рівні.

Олена Виноградова, керівник проекту ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій», презентувала проект «Заради життя»/ «Serving Life» та обговорила з учасниками зустрічі комплексний пакет послуг з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ, ЗПТ та ВГС для осіб, які знаходяться в слідчих ізоляторах, установах виконання покарань та на обліку уповноважених органів з питань пробації, погоджений Управлінням медичного забезпечення Міністерства юстиції України. Учасники затвердили необхідні ресурси та проаналізовали наявні проблемні моменти.

Ігор Литвин, Голова правління БО «Мережа Запоріжжя» та регіональний координатор проекту «Заради життя» з адвокації та моніторингу якості послуг з ВІЛ, ТБ, ВГС в пенітенціарній системі презентував учасникам зустрічі структуру плану впровадження комплексного пакету послуг на рівні Запорізької області.

Зустріч була організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації PATH в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/ «Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

П’ятирічний проект «Заради життя»/ «Serving Life» офіційно стартував 14 червня 2018 року у Києві на Національній Конференції Партнерів, Проект буде реалізовуватися у 12-ти регіонах країни. БО «Мережа Запоріжжя» стала частиною цього проекту в Запорізькій області.

Добавить комментарий