БО «Мережа Запоріжжя» переможець конкурсу із залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг в Запорізькій області

Новости

Знову гарні новини! Літня спека не змогла завадити Благодійній організації «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» стати переможцем конкурсу із залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг «Соціальна інтеграція та реінтеграція для громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі» у 2018 році. Конкурс проводився Департаментом соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.

БО «Мережа Запоріжжя» переконливий лідер в Запорізькій області серед надавачів соціальних послуг для ключових та уразливих груп населення. Лідер якій на протязі багатьох років наголошує, та постійно доводить на практиці свою стовідсоткову соціальну відповідальність, толерантність та високу якість надання послуг для всіх, хто цього потребує.

Завдяки залученню недержавних суб’єктів до надання соціальної послуги з використанням механізму соціального замовлення, впровадженню цієї послуги до кінця 2018 року 120 осіб зможуть поступово повернутися до самостійного повноцінного життя, вирішити власні складні життєві ситуації, відновити родинні зв’язки та отримати психосоціальну підтримку.

Обласний бюджет міста Запоріжжя зазначену послугу профінансує на суму 195,0 тис. гривень.

Відповідний договір буде укладено з Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» найближчим часом.

Добавить комментарий